قوانین خرید سی پی آریو گیم

به فروشگاه آریو گیم خوش آمدید.

لطفا قوانین را با دقت بخوانید.

1.هرگونه اطلاعات اشتباه از جمله (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد اکانت) و هرگونه خسارات ناشی به عهده ی خود مشتری خواهد بود.

2.فروشگاه آریو گیم متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین “حفظ حریم خصوصی” می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

3.تمامی سفارش ها تا قبل از تکمیل شدن قابل لغو میباشد و سفارشات زمانبر بعد از ثبت سفارش به هیچ عنوان و به هیچ دلیلی قابل لغو کردن نمیباشند لطفا قبل از خرید این محصولات نهایت دقت را داشته باشید.

4.سفارش های بالای یک میلیون تومان نیازمند تایید هویت میباشند و این فرایند بعد از ارسال مدارک ممکن است بین 1 الی بیست و24ساعت طول بکشد.

(جهت احراز هویت باید عکس از کارتی که با آن خرید کرده اید را برای پشتیبانی آریو گیم ارسال کنید. (میتوانید روی CVV2 و تاریخ انقضای کارت را بپوشانید اما شماره کارت و نام و نام خانوادگی صاحب کارت باید قابل رویت باشد.)

5.از آنجا که احراز هویت سنی و قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیر ممکن و امری خارج از حیطه دسترسی این سایت می باشد، بدیهی است که تشخیص خرید برای افراد زیر ۱۸ سال میسر نمی باشد. با توجه به اینکه محصول این فروشگاه یک محصول دیجیتالی است، پس قابل عودت نمی باشد. لذا پس از تحویل محصول به خریدار، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص چون و چرای آن ندارد.

6.خریدار می پذیرد با آگاهی کامل نسبت به قوانین در هر یک از بخش ها، اقدام به سفارش نماید و همچنین توصیه می شود بعد از انجام سفارش خود، نسبت به تغییر اطلاعات ارسالی محرمانه مانند رمز جهت افزایش امنیت اقدام نمایید.

7.در سفارشاتی که با آیدی عددی انجام می شوند خریدار موظف است آیدی عددی اکانت خود را به درستی و با دقت وارد کند ، اشتباه وارد کردن آیدی عددی منجر به شارژ اکانت شخص دیگر می شود و آریو گیم هیچ مسولیتی نخواهد داشت.

8.بدیهی است در صورتی که اطلاعات وارد شده توسط کاربر اشتباه باشند ، سفارش توسط کارشناسان آریو گیم رد خواهد شد و در انتهای لیست قرار خواهد گرفت.

9.خریدار باید از وجود آیتم ها و پک های بازی در اکانت خود اطمینان داشته باشد سپس اقدام به خرید محصول نماید

10.در صورتی که سفارش خریدار انجام نشده باشد به ۳ روش امکان لغو آن وجود دارد

1-تعویض با محصول دیگر

2-لغو سفارش و برگشت دادن مبلغ به کیف پول حساب کاربری

3-برگشت دادن هزینه به حساب بانکی خریدار با کسر  10 الی 100 هزار تومان (بسته به نوع محصول خریداری شده) دارد.

11. ساعت کاری ما از 12ظهر تا 12 شب می باشد

(همچنین سفارش های شما در این ساعت شروع و انجام خواهد شد و در زمانهایی که سفارشات بالا باشد و یا شرایطی مانند “پایان موجودی دلار”، “خرابی سایت پذیرنده بازی” و … ، در صورت امکان تاخیر در سفارش ها وجود خواهد داشت و مشتری حق هیچ گونه اعتراضی را ندارد.

12.زمان شارژ بسته های سی پی سایت آریو گیم

1. شارژ سی پی معمولی 1 الی 6 ساعت  کاری

2.شارژ سی پی فوری 1  الی 5 ساعت کاری

3.شارژ سی پی زمانبر(در روی هر بسته درج شده است

4. فعال سازی بتل پس و گرند فورس 1الی 24 ساعت کاری

 

صفحه اصلی

پشتیبانی روبیکا

سبد خرید